SEO paslaugos

Paskelbta: rugpjūčio 4 d.
Ne vienas sutiktas ir išgirdęs žodžių trumpinį SEO vis dar nežino, ką tai reiškia. Ir tai gali būti įmonių savininkai ar net interneto svetainių turėtojai. Taigi, kas tas SEO, SEO paslaugos ar SEO specialistas?
SEO – angl. Search engine optimization – optimizavimas paieškos sitemoms. O čia net ir išvertus vis dar nelabai aišku, tai kas gi tos SEO paslaugos? Supaprastinus iki žmonių kalbos – SEO paslaugos tai veiklos žinomumo internete didinimo priemonės inicijuotos Google ir kt. paieškos sitemų. Optimizavimas paieškos sistemoms - tai puikus rinkodaros įrankis, kurio dėka interneto svetainė ir be mokam Google reklamų (Adwords reklama) tampa matoma pirmame Google paieškos puslapyje.
Priklausomai nuo įmonės išsikeltų tikslų, SEO paslaugos gali būti teikiamos kaip vienkartinis SEO projektas, kurio metu atliekamas ne tik svetainės raktinių žodžių tyrimas, svetainės auditas, svetainės vidinis optimizavimas ir išorinis optimizavimas paieškos sistemoms, bet ir nuolatinė svetainės SEO priežiūra, kurios metu teikiamos internetinio marketingo paslaugos, socialinių tinklų administravimas bei viešosios nuomonės formavimas apie įmonę.
www.GoSeo.lt - tai SEO paslaugos, SEM arba SEO marketingas, reklamos paslaugos, socialinių tinklų administravimas bei svetainių kūrimas. GoSeo komandos tikslas – kokybiškos ir profesionalios SEO paslaugos garantuojančios aukštas Google pozicijas, išaugusį tikslinių klientų srautą bei pardavimus!
Kaina: 100 €