Universalusmeistras.lt – šiukšlių išvežimas Vilniuje

Paskelbta: rugsėjo 17 d.
Universalusmeistras.lt tinklalapyje surinkti įvairių sričių meistrai vienoje vietoje. Čia rasite kvalifikuotus elektrikus, santechnikus, dažytojus, architektus bei dar daugybę kitų meistrų. Jums nebereiks gaišti savo brangaus laiko ieškant gero meistro, nes „Universalus meistras“ gali jums pasiūlyti platų patyrusių meistrų pasirinkimą.
Viena iš mūsų teikiamų paslaugų – šiukšlių išvežimas Vilniuje. Atliekame šias šiukšlių išvežimo paslaugas: buitinių atliekų, buitinės technikos, metalo laužo, šakų, senų baldų, statybinių atliekų išvežimą, griovimo darbus, statybinių konteinerių nuomą ir kitas paslaugas.
Kodėl rinktis mus? Esame profesionalūs, lankstūs, sąžiningi, darbus atliekame kokybiškai. Universalusmeistras.lt darbuotojai yra itin kruopščiai atrenkami, todėl jie yra kvalifikuoti, turi reikiamų žinių ir patirties. Prieš pradedant darbus visuomet detaliai išsiaiškiname kliento poreikius, pakonsultuojame ir sutariame kainą. Jums nereikės jaudintis dėl netikėtų papildomai atsiradusių išlaidų, todėl, kad visi apmokėjimai vyks pagal išankstinį susitarimą. Atsiradus poreikiui pakoreguoti darbų sąrašą ar pakeisti sutartą darbų atlikimo dieną, esame sukalbami ir stengiamės prisitaikyti prie jūsų norų. Užsisakydami mūsų paslaugas visuomet būsite tikri, kad tai geriausias pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu.
Nuo ko priklauso šiukšlių išvežimo kaina? Preliminari kaina yra 15 – 20 Eur už kubinį metrą. Visgi, kiekviena situacija yra unikali ir tikslią kainą pasakyti galima tik įvertinus esamą situaciją ir jūsų poreikius. Todėl dėl tikslesnės informacijos apie kainas kviečiame pasiskambinti tinklalapyje nurodytais telefono numeriais.
Ar paslaugas teikiame tik Vilniuje? Šiukšles išvežti galime ne tik Vilniuje, bet ir gerokai už jo ribų. Jeigu susidomėjote, maloniai kviečiame apsilankyti Universalusmeistras.lt tinklalapyje ir pasitikrinti ar patenkate į mūsų aptarnavimo zoną.

Komentarai:

Šiuo metu komentarų nėra. Komentuoti

Užpildykite laukelį, jeigu norite būti informuoti apie naujus skelbimo komentarus

Rašydami komentarą sutinkate su taisyklėmis. Nesusiję su skelbimu arba svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be atskiro įspėjimo.