Vėrinių Perverimas Taisymas Perdarymas

Atnaujinta: spalio 8 d.
Sutrukusiu Vėrinių Perverimas, Taisymas Perdarymas Kaune 867675137 Perveriu Nutrukusius Vėrinius,iš Visokių Veriamu karoliuku- Apyrankės, Karoliai, Perlų Vėriniai, Kaklo Papuošalai. Dadedant savo juvelyriniu detalių. Normaliom kainom, Apyrankė 1 eiles-3 eu. Karolių Perverimas- Nuo 8 eu, Ziurint,kiek savo juvelyriniu detalių įdėsiu, kokio brangumo tos detalės,kokio sudėtingumo darbas. Gaminu Papuošalus Kaune pagal užsakymą, Turiu pardavimui jau pagamintu.
+ Perdarau iš Senų Atsibodusiu ar Sutrukusiu ir Nenesiojamu Vėrinių- į Naujus Papuošalus Šiuolaikiškus. Pvz-iš kelių apyrankių pagaminti kaklo papuošala ar atvirkščiai,tik iš Veriamu karoliuku. Dadedant savo juvelyriniu detalių.
Kam laikyti Papuošalus Nenesiojamus- stalčiuje ar dėžutėje,Jei Galima juos prikelti naujam gyvenimui? Normaliom kainom.
Sudomino- Paskambinkit 867675137
Paskambinus Aptariame jūsų Turimą kiekį karoliuku,Kokio papuošalo norėtumėte, Kokio Dizaino,kokia kaina butu. Su klientem- Visada viską aptariu iki smulkmenų, kruopščiai.
Ši Paslauga teikiama Netik Kauniečiams,Galima atsiųsti paštu,turimus karoliukus- Pagaminsiu,Atsiusiu paštu, isperkamuoju mokesčiu, Skubu Registruota siuntinį, kuris pasiekia pirkėja po 2 dienų Lietuvoje.
Turiu klienciu- visoje Lietuvoje.
Daugiau Papuošalu,mano gamintų Rasite interneto svetainėje www.papuosalai.paslaugos.net
Kaina: 3 €